Zambelis Lights

Rozsvítíme, když jste poblíž.

Řecká společnost ZAMBELIS LIGHTS se specializuje na výrobu interiérových i exteriérových svítidel. Byla založena v roce 1967 a dnes je jednou z nejmodernějších a nejdynamičtějších společností na mezinárodním trhu. Strategií společnosti je kvalita vyráběných produktů a inovativní design.

V Zambelis Lights najdete širokou škálu nástěnných, stropních i závěsných svítidel a stolních lamp v moderním, klasickém nebo vintage stylu.

Výrobky splňují různé potřeby pro osvětlení, od špičkových estetických doplňků po profesionální nebo průmyslové prostory, veřejné budovy, kanceláře, hotely, restaurace i kavárny... v neposlední řadě zde naleznete řešení osvětlení vaší domácnosti.

Prohlédněte si katalog 2020

Faro Barcelona

Španělský výrobce designových svítidel a ventilátorů.

Společnost FARO BARCELONA byla založena v roce 1945. Na počátku tato španělská společnost vyráběla pouze flexibilní stolní lampy, postupně se však jejich specializace rozšířila o výrobu stropních i nástěnných ventilátorů a interiérového i exteriérového osvětlení, které je nejen estetické, ale také funkční, dostupné a vysoce kvalitní.

Tým dychtivých a nadšených profesionálů sdílí vášeň, kterou vkládají do práce, jejich filozofií je být co nejblíže zákazníkovi a usnadnit mu život, protože věří, že objekty, které nás obklopují, nám musí pomoci žít život plnější a šťastnější. Proto navrhují předměty na základě štěstí a pohodlí lidí, kteří s nimi budou v kontaktu. Design je mnohem více než atraktivní a příjemný estetický vzhled. Design Faro Barcelona hovoří o blahobytu, energii, odhodlání, respektu a uvědomění.

Prohlédněte si katalog 2021

Prohlédněte si katalog ventilátorů 2021

Nova Luce

Světlo je tajná složka naší identity, označuje, kdo jsme a za čím si stojíme.

Tým společnosti NOVA LUCE pochází z různých prostředí - ekonomiky, interiérového designu, umění a grafiky. Dohromady však využívají hlavní složku naší Země - světlo - pro tvorbu klasických i moderních výrobků Nova Luce, které přemění jakýkoli prostor v něco zvláštního a osobitého!

S vytrvalostí a vírou v design a vysokou kvalitu navrhují i vyrábí svítidla, nejen pro řecký trh, již od roku 2007 a přinášejí osvěžující nápady pro estetiku každé místnosti. V roce 2019 společnost rozšiřuje nabídku o novou produktovou linii - designové stropní ventilátory s osvětlením i bez.

Prohlédněte si katalog 2020

Prohlédněte si katalog FANS

Prohlédněte si katalog OUTDOOR 2019

New garden

Španělský výrobce udržitelného dekorativního osvětlení a svítícího nábytku.

Všechno to začalo výrobou venkovních květináčů z polyethylenu v různých barvách a texturách. Po obrovském úspěchu s vlastnostmi tohoto materiálu se španělská společnost NEW GARDEN rozhodla zahájit působnost na trhu se zahradním osvětlením.

Inovativní design v kombinaci s úžasnými vlastnostmi použitých materiálů - veškerý plast je 100% recyklovatelný, snadno se čistí a použitelný je jak v interiéru, tak exteriéru (stabilita vůči UV záření i mrazu) - dal vzniknout také zahradnímu svítícímu nábytku, jedinečným solárním dekoracím i Bluetooth kolekci Play light&music s reproduktorem.

Prohlédněte si katalog 2019